13. Niedziela Zwykła (30.6.2019)

13. Tydzień Zwykły (30.6 – 6.7.2019)
Od jutra wakacyjny porządek mszy świętych (lipiec/sierpień):
W niedziele msze święte o g. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00
(nie ma mszy św. o g. 10.30)
W dni powszednie msza św. o g. 18.00 (nie ma mszy św. o g. 7-mej)
Biuro parafialne czynne w środy i piątki, po mszy św., czyli ok. 18.30.
Odnowiliśmy obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, a także ołtarz – koszt remontu: 4.100 PLN. Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc!
Dzisiaj podczas mszy św. wieczornej (a także po jej zakończeniu} wystąpią chór i zespół muzyczny z duszpasterstwa akademickiego “Antoni”.
Do nabycia są gazety “Gość Niedzielny, “Niedziela”, “Miłujmy się”.
Są też 3 numery “Nowego życia” – z maja (jego tematyką jest powołanie), z czerwca (o Najświętszym Sercu Jezusa) i z lipca, traktujący o pielgrzymce. Można ten miesięcznik wziąć za darmo: na pewno może to być ciekawa lektura podczas urlopu.
Zapraszamy też do naszej parafialnej kawiarenki na ostatnie przed wakacjami spotkanie. Ciastka też są dziś za darmo. Kalendarz liturgiczny: 3.7, środa, św. Tomasza Apostoła, święto;
6.7, sobota, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. W piątek – spowiedź od g. 17.30.
W sobotę po mszy św. wieczornej – zmiana tajemnic żywego różańca.
W związku z urlopami księży i natłokiem zajęć duszpasterskich chorych odwiedzimy w lipcu w drugą sobotę miesiąca, chyba że indywidualne ustalenia z duszpasterzem były inne. Za tę niedogodność przepraszamy.