12. Niedziela Zwykła (23.6.2019)

Notice: Undefined offset: 3 in /home/PLD/home/home/www/zalesie/www.zalesie.archidiecezja.wroc.pl/cms/wp-content/themes/twentyfifteen/functions.php on line 2

Notice: Undefined offset: 4 in /home/PLD/home/home/www/zalesie/www.zalesie.archidiecezja.wroc.pl/cms/wp-content/themes/twentyfifteen/functions.php on line 2

12. Niedziela Zwykła (23.6.2019)

Kalendarz liturgiczny:

24.6, poniedziałek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona Archidiecezji Wrocławskiej;
28.6, piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa;
29.6, sobota – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

Kończy się zbiórka elektroodpadów – stary sprzęt elektroniczny można przynosić jeszcze do wtorku po mszy św zta 게임 다운로드. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym, czyli ok. g. 18.45. Przychody z akcji mają wesprzeć działania sióstr zakonnych w Afryce (m. in. zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej i akcję “Wyprawka dla dzieci” w Kamerunie) 엔젤비트.

Do nabycia są gazety “Gość Niedzielny, “Niedziela”, “Miłujmy się”.

Zgodnie z zaleceniem biskupów dzisiaj po każdej mszy świętej należy odśpiewać suplikację” Święty Boże, Święty Mocny…” “Ta pieśń błagalna będzie stanowiła formę ekspiacji za świętokradztwa popełnione ostatnio w naszym kraju, za akty profanacji miejsc i przedmiotów świętych oraz za przejawy agresji wobec osób duchownych” 신데렐라 애니메이션.