Niedziela Trójcy Świętej, 16.6.2019

Niedziela Najświętszej Trójcy (16.6.2019)
Dzisiaj podczas mszy świętych opowie o swoich działaniach grupa misyjna “Przymierze Miłosierdzia”.
Zapraszamy na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa – przez cały czerwiec po mszy św. wieczornej, a więc około 18.30.
17.6, poniedziałek – wspomnienie obowiązkowe św. brata Alberta, zakonnika
20.6, czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – msze św. o g. 7, 10 i 18-tej; po mszy św. o g. 10-tej procesja eucharystyczna
– ołtarze: przy krzyżu misyjnym obok kościoła, u Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa, przy ul. Karłowicza i u Sióstr Karmelitanek.
21.6, wspomnienie obowiązkowe św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
Zachęcamy do nabycia gazet: Niedziela, Gość Niedzielny, Nowe Życie, Miłujcie się.
W tym roku zbiórka elektroodpadów przeprowadzana jest w czerwcu – stary sprzęt elektroniczny można przynosić w godzinach pracy biura parafialnego (środa i piątek, g. 16-17.30) albo po mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym, czyli ok. g 18.45. Przychody z akcji mają wesprzeć działania sióstr zakonnych w Afryce (m. in. zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej i akcję “Wyprawka dla dzieci” w Kamerunie).