NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE       21.4.2019

NIEDZIELA WIELKANOCNA

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE       21.4.2019

Niech Jezus Chrystus, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana zamieszka na zawsze w naszych sercach – dziś świętujemy  tę radosną nowinę, a wszystkim Parafianom życzymy umocnienia w wierze. Dziękujemy tym, którzy wzięli udział  w Triduum Paschalnym. Szczególne podziękowania należą się tym osobom, które pomogły w przygotowaniu kościoła do Świąt: Paniom, które sprzątały naszą świątynię, oraz Służbie Liturgicznej i Panu Organiście.

Osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi oktawę Paschy. Kończy ją Niedziela Miłosierdzia Bożego (29.4.2019).

Do nabycia są gazety ‘Nowe Życie’, ‘Niedziela’, ‘Gość Niedzielny’, ‘Miłujmy się’.

W Niedzielę Zmartwychwstania nie ma mszy św. o 7-mej. Pierwsza Msza św.  o godz. 9: 00, następne o g. 10: 30 i 12:00 oraz wieczorna msza św. o godz. 18.00.

W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę             (7, 9, 10.30, 12, 18).