2. Niedziela Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego) 28.4.2019

1. Niedziela Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego) 28.4.2019

Dzisiaj w czasie mszy św. o godzinie 12-tej zagra na skrzypcach pan Adam Musialski, ubogacając muzykę liturgiczną.

Parafialna kawiarenka zaprasza po mszach świętych o g.  9-tej    i 10.30.

Do nabycia są gazety ‘Nowe Życie’, ‘Niedziela’, ‘Gość Niedzielny’, ‘Miłujmy się’..

We wtorek zapraszamy młodzież z klas ósmych i trzecich gimnazjalnych na spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Bardzo prosimy o przybycie – bierzmowanie już za kilka tygodni, a w związku ze strajkami powstały pewne zaległości.

29.4, poniedziałek, św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy, doktora Kościoła;święto

30.4, wtorek, św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, uroczystość;

Nabożeństwa majowe -jak w ubiegłych latach- po mszy św. wieczornej, czyli ok. 18.30.

1.5, środa, św. Józefa rzemieślnika, wspomnienie obowiązkowe;

2.5, czwartek, św. Atanazego, biskupa, wspomnienie obowiązkowe;

3.5, piątek, Uroczystość Najśw. Marii Panny Królowej Polski, msze święte o godzinie 7.00, 12.00 i 18.00.

4.5, sobota, św. Floriana, męczennika, wspomnienie obowiązkowe.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca (modlimy się o dobre        i liczne powołania zakonne), pierwszy piątek miesiąca, a w pierwszą sobotę odwiedzamy osoby starsze i chore od godziny 9-tej.

W czasie Wrocławskiej Niedzieli Hospicyjnej zebraliśmy w naszej parafii 3.100 złotych. Serdecznie dziękujemy za ofiarność.