NIEDZIELA PALMOWA (MĘKI PAŃSKIEJ ) 14.4. 2019

Zapraszamy na ostatnie w tym roku Gorzkie Żale – dzisiaj o g. 17.30.

Parafialna kawiarenka zaprasza po mszach świętych o g.  9-tej    i 10.30.

Do nabycia są gazety ‘Nowe Życie’, ‘Niedziela’, ‘Gość Niedzielny’, ‘Miłujmy się’.

Zostało jeszcze dużo wielkanocnych baranków z czekolady rozprowadzanych przez „Caritas”. Zachęcamy do wsparcia tej akcji charytatywnej.

Dziś po mszy św. o g. 10.30 zapraszamy na spotkanie w kościele rodziców dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej

Na mszy św. o g. 12-tej Mękę Pańską śpiewa nasz chór CANTUS GAUDIUM.

W poniedziałek po mszy św. o 18-tej wystąpią u nas 3 chóry: nasz akademicki CANTUS GAUDIUM, chór z parafii św. Alberta i kameralny chór PIU MOSSO.

We wtorek zapraszamy młodzież z klas trzecich gimnazjalnych na spotkanie przygotowujące do bierzmowania.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony pod figurą św. Antoniego.

Wielki Czwartek – dzień kapłański. Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00. Adoracja Pana Jezusa eucharystycznego do godz. 21:00.

Wielki Piątek: Rano o godz. 7:00 Liturgiczna Modlitwa Czytań i Jutrznia.         Droga Krzyżowa o godz. 12:00. O godz. 18:00 Liturgia Męki Pańskiej.    Adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 21:00. W ten dzień obowiązuje post ścisły i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Wielka Sobota: Rano o godz.7:00 Liturgiczna Modlitwa Czytań i Jutrznia. Adoracja przy Grobie Pańskim przez cały dzień. Poświęcenie pokarmów od 12:00 do 16:00   co godzinę przed kościołem.

Celebrację Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczynamy w Wielką Sobotę            o godz. 21:30 Wigilią Paschalną.  Proszę przynieść ze sobą świece.

W Niedzielę Zmartwychwstania nie ma mszy św. o 7-mej. Pierwsza Msza św. o godz. 9: 00, następne w godz.:   10: 30 i 12:00 oraz o godz. 18.00.                              Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.