4. Tydzień Wielkiego Postu (31.3-6.4.2019), niedziela “Laetare”

Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je

Ks. Wicerektor Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego                       we Wrocławiu, ks. Przemysław Vogt. Dziś nauki rekolekcyjne na wszystkich mszach świętych.

W poniedziałek, wtorek i środę msze św. o g. 8-mej i 18-tej;                    spowiedź św. w każdy dzień od g. 7.30 i 17.30.

Na mszy św. o godzinie 12.00 śpiewać będzie nasz chór “Cantus Gaudium”.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca (4.4) – modlimy się             o powołania kapłańskie i zakonne.

W pierwszy piątek (5.4) – spowiedź od g. 17.30 i nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa po mszy św. wieczornej.

W pierwszą sobotę miesiąca od godziny 9-tej odwiedzamy osoby starsze i chore, a wieczorem – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W zeszła niedzielę zebraliśmy na operację ciężko chorego 16-letniego Michała 1267 złotych. W imieniu Rodziny Michała składamy serdeczne podziękowanie.

Zakupiliśmy ostatnio 12 ornatów. Dziękujemy za hojność i liczymy na dalsze wsparcie. Myślimy o zakupie nowego mszału, obrusów etc.