22. Niedziela Zwykła (2.9 – 8.9.2018)

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30  dla dzieci, 12 i 18-tej,      a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od g. 16-tej do 17.30.

Zgodnie z wolą Księdza Arcybiskupa  z dniem 1.9.2018 został skierowany do naszej Parafii Ksiądz Mariusz Woskowicz. Życzymy Księdzu  wielu łask Bożych i owocnej pracy w naszej Parafialnej Wspólnocie.

Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca – wystawienie Najśw. Sakramentu po mszy św. o 12-tej. Adorację kończymy koronką do Miłosierdzia Bożego o g. 15.

3.9,poniedziałek–wsp. ob. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

O godzinie 9-tej w poniedziałek odprawimy w naszym kościele mszę św. dla dzieci i nauczycieli z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Parkowej.

W pierwszy czwartek miesiąca (6.9) modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie, w pierwszy piątek miesiąca (7.9) – spowiedź od g. 17.00, a po mszy św. – nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.

8.9, sobota – święto Narodzenia Najśw. Marii Panny.

W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci na mszę świętą o godzinie 10.30. Nowy rok szkolny rozpoczniemy modlitwą i poświęceniem tornistrów.

Do nabycia są gazety „Gość Niedzielny” i „Nowe Życie”