23. Niedziela Zwykła, 9-15.9.2018

1.      Niedziela Zwykła (9.9 – 15.9.2018)

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30  dla dzieci, 12 i 18-tej,      a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od g. 16-tej do 17.30.

Dzisiaj (9.9) o g. 10.30 modlimy się o Boże błogosławieństwo dla dzieci                  i nauczycieli w nowym roku szkolnym. Będziemy też święcić tornistry i przybory szkolne.

W przyszły czwartek, 20.9 o godzinie 17-tej spotkamy się z Rodzicami, których dzieci przystąpią w przyszłym roku do I-szej Komunii Świętej.

13.9, czwartek, św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, wsp. ob.;

14.9, piątek, święto Podwyższenia Krzyża Świętego;

15.9, sobota, wspomnienie obowiązkowe Najświętszej Marii Panny Bolesnej.

Do nabycia są gazety „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Tęcza” (dla dzieci)              i „Nowe Życie”.

Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacja im. Św. Jadwigi zwraca się           z prośbą o pomoc przy organizacji praktyk zawodowych dla młodych ludzi          z Ukrainy. Chodzi o zapewnienie pokoju, śniadań i kolacji na czas trwania praktyk (2-3 tygodni z możliwością przedłużenia do pięciu tygodni). W tym roku do Wrocławia przyjedzie około 10-osobowa grupa, w której będą lekarze, informatycy, architekci… Telefon do Fundacji  71 328 86 89, adres: Wrocław, Pl. Staszica 4.