4. niedziela Wielkiego Postu (Laetare), 10.3.2024 r.

Dzisiaj przypada XVIII Wrocławska Niedziela Hospicyjna – wolontariusze zbierają ofiary na utrzymanie wrocławskich hospicjów.
W piątki Wielkiego Postu droga krzyżowa o g. 9. 00 i 17.30, a w niedziele o g. 17.30 (przed mszą św. wieczorną) – gorzkie żale.
22.3 drogę krzyżową odprawimy -jak w zeszłym roku- w parku po mszy św. wieczornej. Nie będzie drogi krzyżowej o 17.30.
W poniedziałek zapraszamy młodzież z klas ósmych na przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania (g. 19).
Spotkanie dla ministrantów w sobotę (16.3); dla starszych o 9.30, dla młodszych o 10.00.
Biuro parafialne czynne jest w środy i piątki od g. 16.00 do 17.30.
Rekolekcje wielkopostne poprowadzi o. Piotr Waszkiewicz. Początek: 17.3. Temat rekolekcji: “Ojcze, wsław Twoje Imię
Do nabycia są baranki wielkanocne (po 10 złotych) i torby na jałmużnę wielkopostną “Talent miłosierdzia” i gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”.
Akademickie Liceum Ogólnokształcące, które mieści się przy ul. Szymanowskiego 7 zaprasza młodzież i rodziców na drzwi otwarte 14 marca o g. 17. Szczegóły w gablocie.