5. niedziela Wielkiego Postu, 17.3.2024 r.

Rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je o. Piotr Waszkiewicz. Temat: “Ojcze, wsław Twoje Imię”. Msze święte wraz z naukami rekolekcyjnymi również w poniedziałek, wtorek i środę o g. 9 i 18. Spowiedź od 8.30 i 17.30. Nie ma w tych dniach mszy o g. 7-mej.
Gościmy dziś w naszej parafii zespół Czeremszyna z Ukrainy.
W niedziele o g. 17.30 (przed mszą św. wieczorną) – gorzkie żale.
We wtorek, 19.3 przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
22.3 drogę krzyżową odprawimy o g. 9-tej i -jak w zeszłym roku- w parku po mszy św. wieczornej. Nie będzie drogi krzyżowej o 17.30. Tych, którzy chcą pomóc zapraszamy do zakrystii w piątek o 17.45.
Spotkanie dla lektorów przed Niedzielą Palmową odbędzie się w piątek po drodze krzyżowej w parku.
W Wielki Poniedziałek o g. 18.30 zapraszamy członków rady parafialnej i inne osoby zainteresowane na spotkanie organizacyjne dotyczące festynu parafialnego, który planujemy na 26.5.
W poniedziałek, 25.3 będzie można podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego podczas mszy św. o g. 18.
Biuro parafialne czynne jest w środy i piątki od g. 16.00 do 17.30.
Do nabycia są baranki wielkanocne (po 10 złotych) i torby na jałmużnę wielkopostną “Talent miłosierdzia” oraz gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”, “Misyjne drogi”, “Promyczek dobra”.