2. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (Miłosierdzia Bożego)

W poniedziałek, 17.4 zapraszamy młodzież z klas ósmych na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w salce katechetycznej o 19.00.

Kolejne spotkanie organizacyjne naszego parafialnego festynu odbędzie sie w poniedziałek 17.4 o g. 18.30. Zapraszamy chętnych do współpracy. Festyn odbędzie się w niedzielę 21.5 prawdopodobnie na terenie parku przy naszym kościele parafialnym. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

Kończymy bardzo poważny remont fundamentów, piwnic, przedsionka kościoła, instalacji elektrycznej, kanalizacji. Zamontowaliśmy też drugi duży witraż. Prace kosztowały nas około 300.000 złotych. Pieniądze w większości pochodzą z ofiar Parafian, zbieranych od kilku lat. Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc i hojność! Powoli zaczynamy porządkować teren wokół kościoła, a niedługo planujemy zamontowanie cokołu wokół kościoła.

Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe życie”, “Trwajcie w miłości”.