Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 9.4.2023 r.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wielu radości i Bożej Opieki. Niech Zmartwychwstały Pan Jezus umacnia w nas wszystkich wiarę, nadzieję i miłość i niech obdarzy cały świat pokojem!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Triduum Paschalnego: osobom sprzątającym kościół, przygotowującym Grób Pański, służbie liturgicznej, chórowi i panu organiście.

Z okazji Świąt, kiedy nasz kościół odwiedza najwięcej Parafian i Gości pragniemy poinformować, że powoli kończymy bardzo poważny remont fundamentów, piwnic, przedsionka kościoła, instalacji elektrycznej, kanalizacji… Zamontowaliśmy też drugi witraż. Prace kosztowały nas około 300.000 złotych. Pieniądze w większości pochodzą z ofiar Parafian, zbieranych od kilku lat. Prace jeszcze nie są skończone. Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc i hojność!

Niedługo planujemy zamontowanie cokołu wokół kościoła.

W Poniedziałek Wielkanocny msze święte o g. 7, 9, 10.30, 12, 18.

Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie” i “Trwajcie w miłości”.