2. Niedziela Wielkiego Postu,

Dziś Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zbieramy do puszek ofiary na misje.
W piątki Wielkiego Postu droga krzyżowa o g. 9. 00 i 17.30, a w niedziele o g. 17.30 (przed mszą św. wieczorną) – gorzkie żale.
Biuro parafialne czynne jest w godzinach 16.00 – 17.30 w środy i piątki.
Do nabycia są gazety: Niedziela, Nowe życie, Trwajcie w miłości.
Caritas rozprowadza świece wielkanocne po 20 PLN i baranki z czekolady po 10 PLN. Są też torby miłosierdzia.
Pierwszy etap prac remontowych powoli dobiega końca. Dotychczasowy koszt prac remontowo-budowlanych wyniósł prawie 300.000 złotych. Wyższe koszta wiążą się z wykonaniem prac dodatkowych. W trybie awaryjnym przy bocznych kaplicach trzeba było utworzyć w zasadzie nowe fundamenty, bo dotychczas istniejące miały charakter szczątkowy. Ponadto trzeba było wykonać nowe przyłącze wodne, gdyż stare przyłącze było nieszczelne i całkowicie skorodowane. Wykonaliśmy też nowe schody do piwnicy, schody do zakrystii, zamontowaliśmy okna piwniczne i doświetlacze, położyliśmy nowe łącza telekomunikacyjne.
Trzy razy w tygodniu gościmy w naszej salce grupę uczniów z Ukrainy. Dzieci uczą się języków polskiego i angielskiego.
Do 23.3 prowadzona jest akcja zbierania elektrośmieci. Można je przywozić, najlepiej w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.
Rekolekcje wielkopostne przeprowadzone zostaną w początku kwietnia, kiedy już bardziej uporządkujemy teren wokół kościoła.