1. niedziela Wielkiego Postu, 26.3.2023 r.

1. niedziela Wielkiego Postu, 26.2.2023.

Dzisiaj przypada 17. Wrocławska Niedziela hospicyjna. Wolontariusze zbierają pieniądze na utrzymanie wrocławskich hospicjów.
W piątki Wielkiego Postu droga krzyżowa o g. 9. 00 i 17.30, a w niedziele o g. 17.30 (przed mszą św. wieczorną) – gorzkie żale.
Biuro parafialne czynne w godzinach 16.00 – 17.30 w środy i piątki.
Do nabycia są gazety: Niedziela, Nowe życie.
Kończymy powoli pierwszy etap prac remontowych. Wzmocniliśmy fundamenty, które w wielu miejscach, zwłaszcza przy bocznych kaplicach były bardzo zniszczone. Dotychczas wykonaliśmy: nowe schody do piwnicy, schody do zakrystii, nowe przyłącze wodociągowe, montaż okien piwnicznych.
W środę popielcową zebraliśmy 1400 złotych, które przeznaczymy na pomoc Ukrainie.
W poniedziałek, 27.2, zapraszamy młodzież klas ósmych do salki katechetycznej na godzinę 19 na przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
W pierwszy czwartek miesiąca, 2.3 modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
W pierwszy piątek miesiąca, 3.3 spowiedź od g. 17.30, a po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
W pierwszą sobotę, 4.3, święto św. Kazimierza, królewicza, odwiedzamy chorych od godziny 9-tej, a po wieczornej mszy św. zmiana tajemnic żywego różańca.