3. niedziela adwentu (11.12.2022 r.)

3. Niedziela Adwentu, 18.12.2022 r.

Dziś w naszym kościele rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Roman Maryński, notariusz Metropolitalnego Sądu Duchownego we Wrocławiu. W poniedziałek i wtorek msze św. rekolekcyjne o g. 9.00 i 18.00. Spowiedź w poniedziałek i wtorek od g. 17.

W te dwa dni (poniedziałek i wtorek) msze św. roratnie o g. 18.

Od środy do soboty roraty odprawiamy rano o godzinie 6.30, dzięki czemu dzieci mogą zdążyć do szkoły. Msza święta poranna w adwencie jest przesunięta z godziny 7.00 na 6.30.

Zakupiliśmy dwie dmuchawy, które powinny nam pomóc, zwłaszcza gdy temperatura spadnie poniżej zera. Koszt (z montażem) ok. 6.000 złotych. Potrzebne są przy tym pewne zmiany w instalacji elektrycznej ze względu na duże obciążenie sieci.
Trwa remont fundamentów, a także piwnic i przedsionka kościoła. Za niedogodności przepraszamy.
Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”.
W zakrystii są jeszcze opłatki.
Zapraszamy dziś po mszach świętych o g. 9 i 10.30 do naszej parafialnej kawiarenki.