2. Niedziela Adwentu, 4.12.2022 r.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o g. 12 – adoracja Najśw. Sakramentu. Adorację kończymy koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.
Dzisiaj przypada Dzień Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie pod hasłem “Posłani w pokoju Chrystusa”. Ofiary zbieramy do puszek.
Msze święte roratnie odprawiamy rano o godzinie 6.30, dzięki czemu dzieci mogą zdążyć do szkoły. Zatem msza święta poranna od poniedziałku do soboty w adwencie jest przesunięta z godziny 7.00 na 6.30.
W poniedziałek o g. 19 zapraszamy do salki katechetycznej młodzież z klas ósmych na przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

7.12, środa wsp. obow. św. Ambrożego biskupa i doktora Kościoła;
8.12, czwartek, uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny.

Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w trzecią niedzielę adwentu, czyli za tydzień. Poprowadzi je ks. Roman Maryński, notariusz Metropolitalnego Sądu Duchownego we Wrocławiu.

Rozpoczęliśmy bardzo poważny, gruntowny remont fundamentów. W ogloszeniach będziemy podawać szczegóły dotyczące wykonywanych prac. Także w przedsionku trwają prace remontowe. Za niedogodności przepraszamy.

Zapraszamy dziś po mszach świętych o g. 9 i 10.30 do naszej parafialnej kawiarenki.
Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”.