4. niedziela adwentu (18.12.1022 r.

4. Niedziela Adwentu, 18.12.2022 r.

Przez cały tydzień (do Wigilii w sobotę) roraty odprawiamy rano o godzinie 6.30, dzięki czemu dzieci mogą zdążyć do szkoły. Msza święta poranna w adwencie jest przesunięta z godziny 7.00 na 6.30.
Dzisiaj na mszy św. o g. 12-tej liturgię upiększą nasz chór Cantus Gaudium i chór Albertinum z parafii pw. św. Alberta.
Zakupiliśmy dwie dmuchawy, które powinny nam pomóc, zwłaszcza gdy temperatura spadnie poniżej zera. Koszt (z montażem) ok. 6.000 złotych. Potrzebne są przy tym pewne zmiany w instalacji elektrycznej ze względu na duże obciążenie sieci.
Trwa remont fundamentów, a także piwnic i przedsionka kościoła. Za niedogodności przepraszamy.
Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”.
W zakrystii są jeszcze opłatki.
Zapraszamy dziś po mszach świętych o g. 9 i 10.30 do naszej parafialnej kawiarenki.
W poniedziałek na godzinę 19 zapraszamy młodzież z klas ósmych do salki katechetycznej na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
W sobotę – Wigilia; msze święte o g. 6.30 i o północy – Pasterka. Nie ma mszy świętej o g. 18. Zaś w niedzielę, kiedy przypada dzień Narodzenia Pańskiego nie będzie mszy św. o 7-mej.