2. niedziela Wielkiego Postu (13.3.2022 r.)

2. Niedziela Wielkiego Postu (13.3.2022 r.)

Podczas niedzieli hospicyjnej zebraliśmy 2815, 04 PLN. Serdecznie dziękujemy za ofiarność.

Dzisiejsza niedziela Ad Gentes jest dniem modlitwy i postu w intencji misjonarzy. Zbieramy pieniądze do puszek na cele misyjne.
W naszych modlitwach pamiętajmy o Ukrainie…
Stowarzyszenie Druga Runda jako nowy operator CAL (Centrum Aktywności Lokalnej) przy ul. Chopina 9A pragnie wspierać działania na rzecz uchodźców. Więcej informacji w gablotce. Caritas również koordynuje swe działania z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. Dziękujemy serdecznie tym Parafianom, którzy już przyjęli uchodźców z Ukrainy.
Rozpoczęliśmy remont przedsionka. Przepraszamy za niedogodności, ale ściany w tym miejscu były najbardziej zniszczone.
Koszty ogrzewania wzrosły w tym roku dwukrotnie. Za listopad i grudzień zapłaciliśmy około 12000 PLN, a za styczeń i luty około 24000 PLN.
W piątki Wielkiego Postu droga krzyżowa o g. 9. 00 i 17.30, a w niedziele o g. 17.30 (przed mszą św. wieczorną) – gorzkie żale.
Wspólnota FIAT zaprasza w środę na g. 18 na mszę św., adorację wielkopostną i spotkanie przy herbacie.
W piątek o 19 dodatkowa msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy.
W sobotę (19.3) uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny.
Biuro parafialne czynne w godzinach 16.00 – 17.30 w środy i piątki.
Do nabycia są gazety: Niedziela, Nowe życie, Miłujcie się. Tęcza (dla dzieci).