1. Niedziela Wielkiego Postu

1. Niedziela Wielkiego Postu (6.3.2022 r.)

Dziś Niedziela Hospicyjna – zbieramy pieniądze na Hospicja: Ojców Bonifratrów oraz przy Dolnośląskim Centrum Onkologii, a także w Rwandzie i na Ukrainie.
W naszych modlitwach pamiętajmy o Ukrainie…
Stowarzyszenie Druga Runda jako nowy operator CAL (Centrum Aktywności Lokalnej) przy ul. Chopina 9A pragnie wspierać działania na rzecz uchodźców. Więcej informacji w gablotce.
Caritas również koordynuje swe działania z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.
Dziękujemy serdecznie tym Parafianom, którzy już przyjęli uchodźców z Ukrainy.
W piątki Wielkiego Postu droga krzyżowa o g. 9. 00 i 17.30, a w niedziele o g. 17.30 (przed mszą św. wieczorną) – gorzkie żale.
W poniedziałek (7.3) zapraszamy młodzież z klas ósmych na przygotowanie do bierzmowania (salka katechetyczna, g. 19.15)
We wtorek, 8.3, spotkanie synodalne, po mszy sw. wieczornej, ok. 18.30.
Biuro parafialne czynne w godzinach 16.00 – 17.30 w środy i piątki.
Do nabycia są gazety: Niedziela, Nowe życie, Miłujcie się.
Do 11.3 można składać na plebanii zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, najlepiej w godzinach urzędowania biura. W ten sposób włączamy się w akcję oczyszczania domu i świata z elektrośmieci i wspieramy Kościoły na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy. Pomagamy również Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Loretańskiej.