3 Niedziela Adwentu (13.12.2020)

Cały Adwent to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszamy na roraty codziennie (od poniedziałku do piątku) o g. 18-tej.
Porządek mszy świętych:
niedziele: g. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00;
dni powszednie g. 7.00 i 18.00.
Biuro parafialne czynne w środy i piątki od g. 16.00 do 17.30.
Przypominamy, że na jedną osobę w kościele powinno przypadać 15 metrów kwadratowych, czyli dwie osoby powinny przebywać w odlegości czterech metrów jedna od drugiej. Należy nosić maseczki. Zaleca się przyjmować Komunii św. na rękę.
Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”.
W zakrystii można też nabyć opłatki. W Caritasie poinformowano nas,
że świec już nie ma.
14.12 poniedziałek, św. Jana od Krzyża, kapłana, doktora Kościoła wsp ob

W sobotę po raz pierwszy zebrała się Rada Parafialna zatwierdzona przez Księdza Arcybiskupa. Należą do niej: Benedykt Banaszak, Maciej Fajgier, Jan Krężel, Łukasz Krzywka, Filip Muszyński, Tomasz Radomski, Katarzyna Stachów, Piotr Szawlis, Róża Maroszek, Wiesława Morga. Dziękujemy za podjęcie służby na rzecz całej naszej wspólnoty parafialnej w tym bardzo trudnym dla Kościoła i Polski czasie.