18 niedziela zwykła, 2.8.2020

Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. o g. 12-tej. Kończymy adorację koronką do Miłosierdzia Bożego o g. 15-tej.

Nasz wikariusz, Ks. Mariusz Woskowicz został mianowany  przez Księdza Arcybiskupa administratorem parafii w Mąkoszycach. Za dwuletnią posługę w naszej parafii serdecznie dziękujemy i polecamy Księdza Mariusza modlitwie Parafian.

4.8, wtorek, wspomnienie obowiązkowe św. Jana Marii Vianneya, kapłana;

6.8, czwartek, święto Przemienienia Pańskiego;

7.8, piątek, św. Edmunda Bojanowskiego, wsp. ob.

8.8, sobota, św. Dominika, kapłana, wspomnienie ob.

6.8 przypada pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się    o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.

7.8 obchodzimy pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od  g. 17.30, po mszy świętej nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.

Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Gość Niedzielny”, “Nowe Życie”.

Biuro parafialne czynne jest po mszy św. wieczornej w środę i piątek.

W czasie wakacji nie ma mszy św. porannej w dni powszednie; jest msza św. wieczorna o g. 18-tej.

W niedziele nie ma mszy św. dla dzieci. Są msze o g. 7, 9,   12 i 18.

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i zachowaniu odpowiednich odległości. Komunię powinniśmy przyjmować na rękę. Jak wiemy pandemia nadal jest bardzo groźna.