II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 5/1/2020

Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy przyjęli do swoich domów pielgrzymów z Europy i innych kontynentów. W szczególności podziękowania należą się Tytusowi Harlenderowi, który był głównym organizatorem Europejskiego Spotkania Młodych w naszej parafii,      a także panu Krzysztofowi Zalewskiemu za udostępnienie przybyszom pomieszczeń Centrum Aktywności Lokalnej oraz panu organiście Maciejowi Fajgierowi za piękną oprawę muzyczną podczas mszy świętych dla naszych gości z Europy i świata.

Wczoraj (4.1) o g. 18-tej w naszym kościele mszę św. prymicyjną odprawił ks. Piotr (Wawrzyniec Maria) Waszkiewicz wyświęcony 8-ego grudnia. Polecamy Księdza Piotra modlitwie wszystkich parafian.

Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. o g. 12-tej. Kończy ją koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15-tej. Msza święta o g. 12-tej odprawiana jest w intencji mieszkańców naszej parafii – o Boże błogosławieństwo                        i pomyślność.

Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki po mszach o g. 9-tej i 10.30.

Do nabycia są gazety “Nowe Zycie”, “Niedziela”, “Gość Niedzielny”, “Miłujmy się”

Jutro (6.1) – uroczystość Objawienia Pańskiego (święto Trzech Króli). Msze św. w porządku świątecznym o g. 7, 9, 10.30, 12 i 18-tej.
Ulicami Wrocławia przejdzie 10-ty już Orszak Trzech Króli. A o godzinie 18.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie do Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Chopina.