31 Niedziela zwykła

1.      Niedziela Zwykła (4.11 – 10.11.2018)

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30  dla dzieci, o 12 i 18-tej,      a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od g. 16-tej do 17.30.

Do nabycia są gazety „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Nowe Życie”.

Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca: po mszy św. południowej wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu; kończymy ją o g. 15-tej koronką do Miłosierdzia Bożego.

9.11, piątek, święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;

10.11, sobota – wspomnienie obowiązkowe św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

We wtorek o g. 19-tej , 6.11, zapraszamy młodzież klas trzecich gimnazjalnych i klas ósmych na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

We czwartek, 8.11, Krąg Biblijny zaprasza na spotkanie po mszy św. wieczornej do salki na plebanii.

W sobotę zapraszamy ministrantów na zbiórkę o g. 9-tej.

W przyszłą niedzielę podczas mszy św. za Ojczyznę śpiewać będzie nasz parafialny chór akademicki.

Trwają prace porządkujące zieleń wokół kościoła i plebanii. Ścięliśmy duże, mocno spróchniałe drzewo przy bocznym wejściu na kościelną posesję i wielkie gałęzie, która zagrażały bezpieczeństwu ludzi i budynków. Koszt prac 1000 PLN.