30. Niedziela Zwykła

1.      Niedziela Zwykła (28.10 – 3.11.2018)

(Rocznica poświęcenia własnego kościoła)

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30  dla dzieci, 12 i 18-tej,      a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od g. 16-tej do 17.30.

Do nabycia są gazety „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Nowe Życie”.

1.11, czwartek – uroczystość Wszystkich Świętych; msze św. o g. 7, 9, 12 i 18.

Nie ma mszy św. dla dzieci o g.10.30.

2.11, piątek, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, msze św. o g. 7 i 18.

Są kartki wypominkowe, na których zapisać możemy imiona i nazwiska zmarłych – będziemy się modlić za nich w nadchodzącym tygodniu.

Do końca miesiąca (środa) zapraszamy na nabożeństwa październikowe (modlitwa różańcowa) po mszy św. wieczornej, a więc około g. 18.30.

Zapraszamy dzisiaj do naszej parafialnej  kawiarenki po mszach o g. 9 i 10.30.

Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym Dodatkowa zbiórka pieniędzy przeznaczona jest na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W tym roku pomagamy Kościołowi w Pakistanie.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od g. 17.30.

W pierwszą sobotę miesiąca (3.11) od g. 9-tej odwiedzamy z Komunią Świętą osoby starsze i chore, a po mszy św. wieczornej – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Trwają prace porządkujące zieleń wokół kościoła i plebanii.