15. Niedziela Zwykła (15.7-21.7.2018)

1.      Niedziela Zwykła (15.7 – 21.7. 2018)

Porządek mszy świętych w lipcu i sierpniu: w niedziele –  o g. 7, 9, 12 i 18-tej

(nie ma mszy św. dla dzieci o g. 10.30), a w dni powszednie – o g. 18-tej

(nie ma mszy św. rano).

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki  po mszy św. wieczornej, czyli od   g. 18.30.

16.7, poniedziałek – Najśw. Marii Panny z Góry Karmel, wsp. obowiązkowe;

U sióstr Karmelitanek w tym dniu mszę św. o g. 7-mej celebruje Ojciec Karmelita Bosy, a wieczorem, o g. 18-tej Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski.

20.7, piątek – bł. Czesława, prezbitera, głównego Patrona Miasta Wrocławia, uroczystość

Do nabycia są gazety: ‘Nowe Życie’, ‘Niedziela’, ‘Gość Niedzielny’,  ‘Miłujmy się’, „Tęcza” – dla dzieci.

Dzięki interwencji naszych Radnych dozwolone jest parkowanie przed naszym kościołem w niedziele i święta. Dotychczas był tam znak zakazu zatrzymywania się. Dziękujemy Radnym z naszego osiedla za skuteczną interwencję.

Osoby prowadzące naszą parafialną kawiarenkę z dużym poświęceniem remontują w tych dniach pomieszczenia, które służą różnym grupom z naszej parafii. Składamy im serdeczne podziękowanie!

2.8 wyrusza 38. Piesza Pielgrzymka Wrocławska do Częstochowy.