Niedziela Najświętszej  Trójcy (8. Niedziela zwykła), 27.5 – 2.6.2018

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30 (dla dzieci), 12

i 18-tej, a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej.

Nabożeństwo majowe po mszy św. wieczornej, czyli około godziny 18.30.

Od piątku nabożeństwa czerwcowe, do Najśw. Serca Pana Jezusa też ok. 18.30.

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od 16.00 do 17.30.

Dzisiaj w naszej świątyni gościmy osoby ze Stowarzyszenia Matek Katolickich. Rozprowadzają one książki dla osób dorosłych i dla dzieci.

We wtorek, 29.5, zapraszamy młodzież gimnazjalną na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkanie o g. 19-tej. Sakrament bierzmowania będzie udzielony w naszej parafii 2.6.2018, w sobotę, podczas mszy o g. 18-tej

przez biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Podczas mszy–litania do Serca Jezusa

Zmiana tajemnic różańcowych przesunięta będzie na niedzielę 3.6 po mszy św. o g.18.

29.5, wtorek, wspomnienie obowiązkowe św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

31.5, czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało).

Msze święte o g. 7.00, 10.00 i 18.00. Po mszy św. o g. 10-tej procesja z Najśw. Sakramentem ulicami naszej parafii taką samą trasą jak w ostatnich latach.

W czasie procesji śpiewać będziemy m. in. litanię do Najśw. Marii Panny.

1.6, piątek, św. Justyna męczennika, wspomnienie obowiązkowe. Jest to pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godziny 16-tej.

2.6, w sobotę od godziny 9-tej odwiedzamy osoby starsze i chore z Najświętszym Sakramentem.

Do nabycia są gazety: ‘Nowe Życie’, ‘Niedziela’, ‘Gość Niedzielny’,  ‘Miłujmy się’, „Tęcza” – dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do parafialnej kawiarenki dziś po mszach świętych o g. 9-tej i 10.30.  Dochód przeznaczamy na cele dobroczynne.