Niedziela Zesłania Ducha Świętego  (20.5-26.5.2018)

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30 (dla dzieci), 12

i 18-tej, a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej.

Nabożeństwo majowe po mszy św. wieczornej, czyli około godziny 18.30.

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od 16.00 do 17.30.

Dzisiaj dzieci z czwartych klas obchodzą podczas mszy św. o g. 1030 rocznicę przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

We wtorek, 22.5, zapraszamy młodzież gimnazjalną na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkanie o g. 19-tej. Sakrament ten będzie udzielony w naszej parafii 2.6.2018, w sobotę, podczas wieczornej mszy świętej

przez biskupa Andrzeja Siemieniewskiego.

21.5, poniedziałek – święto Najśw. Marii Panny Matki Kościoła;

24.5, czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;

26.5, sobota – wspomnienie obowiązkowe św. Filipa Nereusza, kapłana.

Do nabycia są gazety: ‘Nowe Życie’, ‘Niedziela’, ‘Gość Niedzielny’,  ‘Miłujmy się’, „Tęcza” – dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do parafialnej kawiarenki, parafian dziś po mszach świętych o g. 9-tej i 10.30.  Dochód przeznaczamy na cele dobroczynne.

Zakupiliśmy i zamontowaliśmy w kościele i na plebanii nowe gaśnice, zgodnie      z wymaganiami bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Koszt – około 700 PLN.