2. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (Niedziela Miłosierdzia Bożego), 7.4.2024 r.

Można dzisiaj uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
Po mszy św. o g. 10.30 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej.
Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy po mszy św. o 12 na adorację Najśw. Sakramentu. O 15 koronka do Miłosierdzia Bożego.
Jutro, 8.4, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Kończymy tydzień modlitw o ochronę życia poczętego pod hasłem “Rodzina Bogiem silna”. Msze św. o g. 7 i 18. Na mszę św. wieczorną zapraszamy osoby, które chcą się poświęcić Jezusowi przez Maryję według Traktatu świętego Ludwika de Montfort.
W poniedziałek zapraszamy też młodzież z klas ósmych na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkanie o g. 19.15 w salce katechetycznej.
Rozpoczęliśmy prace remontowe na plebanii związane z wykonaniem elewacji. Przewidywany koszt: około 40000 PLN.
Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie” i “Promyczek dobra”.