Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 31.3.2024 r.

Parafianom i gościom życzymy z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wielu radości i Bożej Opieki. Niech Zmartwychwstały Jezus umacnia w nas wszystkich wiarę, nadzieję i miłość i niech obdarzy cały świat pokojem!
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Triduum Paschalnego: osobom sprzątającym kościół, przygotowującym Grób Pański, służbie liturgicznej, chórowi i panu organiście.
Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc.
W Poniedziałek Wielkanocny msze święte o g. 7, 9, 10.30, 12, 18.
W pierwszy czwartek miesiąca (4.4) modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
W pierwszy piątek miesiąca (5.4) spowiedź od 17.30, a po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
W pierwszą sobotę (6.4} odwiedzamy z Najśw. Sakramentem osoby starsze i chore od g. 9. Po mszy św. wieczornej – zmiana tajemnic żywego różańca.
Od 2.4 do 8.4 przeżywamy tydzień modlitw o ochronę życia poczętego pod hasłem “Rodzina Bogiem silna“.
Trwa nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego; dlatego po każdej mszy św. wieczornej modlimy się do Bożego Miłosierdzia.
Rozpoczęliśmy prace remontowe na plebanii związane z wykonaniem elewacji. Przewidywany koszt: około 40000 PLN.
Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie” i “Trwajcie w miłości”.