34. niedziela zwykła, uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

34. niedziela zwykła - JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA (26.11.2023)

30.11, czwartek, św. Andrzeja, Apostoła, święto.
1.12, piątek; jest to pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od 17.30, a po mszy św. wieczornej litania do Najśw. Serca Pana Jezusa.
2.12, sobota; w pierwszą sobotę miesiąca odwiedzamy z Komunią świętą od g. 9-tej osoby starsze i chore; po mszy św, wieczornej zmiana tajemnic żywego różańca.

Za tydzień rozpoczyna się adwent. Jest to początek nowego roku liturgicznego
W adwencie msze św. poranne odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty, jak w zeszłym roku o 6.30. Umożliwia to uczestnictwo w roratach dzieciom, które muszą zdążyć do szkoły.

Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie” ,”Miłujcie się!”.