33. niedziela zwykła, 19.11.2023 r.

20.11, poniedziałek, wspomnienie obow. św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
21.11, wtorek, Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny, wsp. obowiązkowe;
22.11, środa, wsp. obow. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy;
24.11, piątek, wsp. obowiązkowe męczenników wietnamskich, św. Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.

W poniedziałek, 20.11, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie w salce o g. 19.00.

We wtorek, 14.11 w naszym dekanacie odbyło się szkolenie dotyczące pracy zespołów presynodalnych. Zainteresowanych zapraszamy na nasze parafialne spotkanie grupy synodalnej w czwartek, 23.11 po mszy świętej wieczornej o g. 19-tej w salce katechetycznej. Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie” ,”Miłujcie się!”.
W adwencie msze św. poranne odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty, jak w zeszłym roku o 6.30. Umożliwia to uczestnictwo w roratach dzieciom, które muszą zdążyć do szkoły.