28. niedziela zwykła, 15.10.2023 r.

Msze święte w dni powszednie rano o g. 7-mej i wieczorem o 18-tej.
W niedziele msze święte o g. 7, 9, 10.30 (dla dzieci), 12 i 18-tej.
Biuro parafialne czynne w środy i piątki od g. 16 do 17.30.
W padzierniku odprawiamy nabożeństwo różańcowe po mszy św. wieczornej, około 18.30.
Dziś XXIII Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II. Cywilizacja życia. Młodzież zbiera do puszek pieniądze na stypendia. A po mszy św. południowej studenci stypendyści zapraszaja Parafian, a zwłaszcza rodziny do Miasteczka Rodzinnego przed kosciołem, Przewidziane są różne atrakcje dla dzieci.
W sobotę, 21.10 o godz. 6.00 z katedry wrocławskiej wyruszy pielgrzymka do grobu św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Ks. Łukasz zaprasza do przyłączenia sie do grupy XII, której jest przewodnikiem.
16.10, poniedziałek, uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska i archidiecezji wrocławskiej;
17.10, wtorek, św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika, wsp. obow.
18.10, środa, św. Łukasza Ewangelisty, święto;
20.10, piątek, św. Jana Kantego, kapłana, wsp. obow.

19.10, w czwartek zapraszamy na spotkanie synodalne o g. 19 w salce katechetycznej.

Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe życie”, “Trwajmy w miłości”, “Misje dzisiaj”, a także kronika naszej parafii w cenie 40 PLN.

Kończymy pierwszy etap remontu. Poprawiamy drogi dookoła kościoła, częściowo zniszczone podczas prac budowlanych. Koszt około 4.000 PLN.