27. niedziela zwykła, 8.10.2023 r.

Msze święte w dni powszednie rano o g. 7-mej i wieczorem o 18-tej.
W niedziele msze święte o g. 7, 9, 10.30 (dla dzieci), 12 i 18-tej.
Biuro parafialne czynne w środy i piątki od g. 16 do 17.30.

W padzierniku odprawiamy nabożeństwo różańcowe po mszy św. wieczornej, okolo 18.30.

13.10, piątek, bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana., wspomnienie obowiązkowe.

Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe życie”, “Trwajmy w miłości”, “Misje dzisiaj”, a także kronika naszej parafii w cenie 40 PLN.

W najbliższy poniedziałek, 9.10 o g. 19 rozpoczynamy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w salce katechetycznej. Zapraszamy młodzież z klas ósmych.

Zapraszamy ministrantów na spotkanie w sobotę o g. 9.00, a kandydatów na ministrantów na g. 9.30.

Za tydzień w niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszek na stypendia dla ubogiej młodzieży (Dzieło Nowego Tysiąclecia).

Kończymy pierwszy etap remontu. Poprawiamy drogi dookoła kościoła, częściowo zniszczone podczas prac budowlanych. Koszt około 4.000 PLN.