10. niedziela zwykła, 11.6.2023 r.

W czerwcu odprawiamy nabożeństwa do Najśw. Serca Pana Jezusa, po mszy świętej wieczornej, a więc ok. 18.30.
Tydzień temu podczas niedzielnej mszy św. wieczornej Ksiądz Biskup Jacek Kiciński udzielił sakramentu bierzmowania 32 uczniom i uczennicom z naszej szkoły podstawowej nr 36. Prosimy o wsparcie modlitewne dla tych młodych ludzi, którzy przyjęli sakrament dojrzałości chrześcijańskiej.
Dziękujemy za liczny udział i wielką pomoc w przygotowaniu procesji Bożego Ciała.
13.6, wtorek, wsp. ob. św. Antoniego, kapłana i doktora Kościoła;
14.6, środa, wsp. ob. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Po mszy św. wieczornej modlitwa uwielbienia i agapa. Wspólnota FIAT zaprasza.
!5,6 w czwartek o g. 17 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a o 17.30 dla ministranów. Zapraszamy!
16.6, piątek, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek zapraszamy na dodatkową mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o g. 19. 17.6, sobota, wspomnienie obowiązkowe Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe życie”, a także kronika naszej parafii w cenie 40 PLN.
Kończymy pierwszy etap remontu, który kosztował nas ponad 300.000 złotych.
Dziękujemy za wielką pomoc w remoncie naszej świątyni!