5 niedziela zwykła, 5.2.2023 r.

5. niedziela zwykła                                               5.2.2023

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o g. 12-tej adoracja Najśw. Sakramentu; zakończenie adoracji o g. 15-tej koronką do Miłosierdzia Bożego,

Po mszy św. o g. 10.30 – spotkanie z rodzicami dzieci przystępujących do pierwszej Komunii świętej.

6.2, poniedziałek – wspomnienie obowiązkowe św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników japońskich;
10.2, piątek, wspomnienie. obowiązkowe św. Scholastyki, dziewicy, 11.2, sobota, wsp. dowolne NMP z Lourdes, 31. Światowy Dzień Chorych.

Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po mszach św. o g. 9 i 10.30.

W poniedziałek zapraszamy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania do salki na plebanii o g. 19.15.

Prace remontowe obejmują obecnie wzmacnianie fundamentów, które w wielu miejscach np. przy bocznych kaplicach są bardzo zniszczone. Przepraszamy za niedogodności.

Akademickie Liceum Ogólnokształcące NURT zaprasza Rodziców i Kandydatów na dni otwarte, które odbędą się 9.2, w czwartek o godzinie 18.00, na ulicy Pautscha 9.