4 niedziela zwykła, 29.1.2023 r.

31.1, wtorek, wsp. ob. św. Jana Bosco, kapłana;
2.2, czwartek, święto Ofiarowania Pańskiego, msze św. o 7 i 18.
Jest to pierwszy czwartek miesiąca; modlimy sie o powołania kapłańskie i zakonne.
W pierwszy piątek (3.2) miesiąca; spowiedź od g 17.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
W sobotę (4.2) od g. 9-tej odwiedzamy z Najśw. Sakramentem osoby starsze i chore. A po mszy św. wieczornej – zmiana tajemnic żywego różańca.
Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po mszach św. o g. 9 i 10.30.
Do kościoła na “kolędę” zapraszamy na mszę św. o g. 18-tej:
w poniedziałek 30.1, mieszkańców ulicy Chopina, we wtorek, 31.1, ul. Kolberga, Szramki i Smoleńskiego, a w środę, 1.2, parafian z ulic Świętochowskiego i Na Końcu.
Można jeszcze indywidualnie umówić się z duszpasterzem na wizytę w mieszkaniu . Zapisy w zakrystii. 1.2 jest ostatnim dniem “kolędy”.
Prace remontowe obejmują obecnie wzmacnianie fundamentów, które w wielu miejscach np. przy bocznych kaplicach są bardzo zniszczone.