33. niedziela zwykła, 13.11.2022 r.

Dzisiaj o g. 16 dodatkowa msza św., a po niej około g. 16.45 koncert pieśni patriotycznych naszego chóru Cantus gaudium.
Zapraszamy na wspólne śpiewanie.

Trwają prace remontowe przedsionka kościoła.

17.11, czwartek, św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, wsp. obow.
18.11, piątek, bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,, wsp. obow.

W środę, 16.11, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym FIAT zaprasza na eucharystie o g. 18.00 i na adorację Najśw. Sakramentu.

Osoby z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego zebrały w naszym kościele 4790 PLN na klinikę w Sudanie Południowym.
Na stypendia dla uzdolnionej młodzieży zebraliśmy około 2340 złotych. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

Można będzie zamówić kalendarz ze zdjęciami dekoracji kwiatowych w naszym kościele. Koszt 30 PLN. Ofiary przeznaczone będa na remont kościoła. Zamówienia przyjmuje Pani Róża z koła różańcowego.

Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”.