32. niedziela zwykła, 6.11.2022 r.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca: po mszy św. o g. 12-tej adoracja Najśw. Sakramentu. O 15-tej koronka do Miłosierdzia Bożego.
9.11 – środa, święto: rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
10.11, czwartek wspomnienie obowiązkowe św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
11.11, piątek, wspomnienie ob. św. Marcina z Tours, biskupa;
12.11, sobota, wspomnienie ob. św. Jozafata, biskupa i męczennika.

Zapraszamy do kawiarenki parafialnej dzisiaj po mszach świętych o g. 9 i 10.30.

Młodzież z klas ósmych zapraszamy na przygotowanie do bierzmowania – spotkanie w poniedziałek, 7.11, o g. 19.00 w salce katechetycznej.

Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Chopina 9 a zaprasza w poniedziałek 7.11 o g. 18.30 na koncert chóru Magnolia. Szczegóły na plakacie w gablocie.

11.11 w Święto Niepodległości msze święte o g. 7 i 18, a w przyszłą niedzielę, 13.11 zapraszamy na mszę świętą za Ojczyznę o g. 16. Po mszy koncert naszego chóru Cantus gaudium. Zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Osoby z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego zebrały w naszym kościele 4790 PLN na klinikę w Sudanie Południowym.

Na stypendia dla uzdolnionej młodzieży zebraliśmy około 2340 złotych. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

Można będzie zamówić kalendarz ze zdjęciami dekoracji kwiatowych w naszym kościele. Koszt 30 PLN. Ofiary przeznaczone będa na remont kościoła. Zamówienia przyjmuje Pani Róża z koła różańcowego.
Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”.