27 niedziela zwykła (2.10.2022 r.)

Porządek mszy św. niedzielnych: g. 7, 9, 10.30, 12 i 18.
W dni powszednie msze święte o 7-mej i o 18-tej.
Biuro parafialne czynne w środy i piątki od 16 do 17.30.
Dziś pierwsza niedziela miesiąca: po mszy św. o g. 12 adoracja Najśw. Sakramentu; kończymy ją koronką do Miłosierdzia Bożego o g. 15-tej.

Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej, około g. 18.30.
4.10, wtorek, wspomnienie obowiązkowe św. Franciszka z Asyżu;
5.10, środa, wsp. ob. św.Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
7.10, piątek, wsp. ob. NMP Różańcowej: zelatorki serdecznie zapraszają wszystkich po mszy św. wieczornej i nabożeństwie na spotkanie w salce przy ciastku i śpiewie.
W pierwszy czwartek miesiąca (6.10) modlimy sie o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne, a w pierwszy piątek( 7.10) – spowiedź od g. 17.30, a po mszy św. wieczornej litania do Najśw. Serca Pana Jezusa.
Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Trzebnicy do grobu św. Jadwigi (15.10, sobota). Nasz rezydent, ks. Łukasz zaprasza do grupy XII, którą poprowadzi.
Do nabycia są gazety “Niedziela” (w nowej cenie 10 złotych, ale można złożyć dowolną ofiarę) i “Nowe Życie”.