26. niedziela zwykła (25.9.2022 r.)

Obchodzimy dzisiaj światowy dzień migranta i uchodźcy.

Porządek mszy św. niedzielnych: g. 7, 9, 10.30, 12 i 18.
W dni powszednie odprawiamy dwie msze święte, o 7-mej i o 18-tej.
Biuro parafialne czynne w środy i piątki od 16 do 17.30.
27.9, wtorek, wsp. obowiązkowe św. Wincentego a Paulo, kapłana;
28.9, środa, wsp. obowiązkowe św. Wacława, męczennika;
29.9, czwartek, święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;,
30.9, piątek, wsp. obow. św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła;
1.10, sobota, wsp. ob. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. dziewicy i doktora Kościoła.
W poniedziałek (26.9), zapraszamy młodzież klas ósmych na przygotowanie do sakramentu bierzmowania (g. 19 w salce).
Od 1. października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej, około g. 18.30.
W piątek zapraszamy ministrantów na spotkanie w salce o g. 17-tej.
W pierwszą sobotę miesiąca od g. 9-tej odwiedzamy osoby starsze i chore z Najśw. Sakramentem. Po mszy św. wieczornej zmiana tajemnic żywego różańca oraz nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi.
Do nabycia są gazety “Niedziela” (w nowej cenie 10 złotych, ale można złożyć dowolna ofiarę) i “Nowe Życie”.