12 niedziela zwykła, 19.6.2022 r.

12. niedziela zwykła                    20.6.2022 r.

Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom procesji w dniu uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W ostatnich 2 latach ze względu na pandemię procesję organizowaliśmy jedynie wokół kościoła.
Dziś po mszach św. o g. 9 i 10.30 zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki.
21.6, wtorek, wsp. ob. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
23.6, czwartek, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; Po mszy św. wieczornej poświęcenie nowego krzyża misyjnego;
24.6, piątek, uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona archidiecezji wrocławskiej.
W czerwcu odprawiamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po mszy św. wieczornej, około 18.30.
W poniedziałek (20.6) młodzież klas ósmych i kilka osób starszych przyjmie sakrament bierzmowania. Sakramentu udzieli ksiądz biskup Maciej Małyga.
W środę (22.6) na mszę świętą o g. 18 i na agapę zaprasza wspólnota Odnowy w Duchu Świętym FIAT. W czwartek (23.6) na g. 19 zapraszamy członków Rady Parafialnej na krótkie spotkanie.
W sobotę o g. 10-tej do salki katechetycznej zapraszamy ministrantów na zbiórkę.
Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie”.
W niedziele znowu czynna jest nasza parafialna kawiarenka. Jak w poprzednich latach jest ona otwarta dla Parafian po mszach świętych o g. 9 i 10.30. Serdecznie zapraszamy!