3. niedziela zwykła (23.1.2021 r.)

3. niedziela zwykła                               23.1.2022 r.
                                         Niedziela Słowa Bożego

Do 25.1 trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
Z powodu pandemii, podobnie jak w zeszłym roku, zapraszamy na “kolędę” do kościoła na mszę św. o g. 18-tej. Nie odwiedzamy mieszkańców w ich domach. Można indywidualnie umówić się z duszpasterzem na taką wizytę.
W najbliższym tygodniu zapraszamy:
24.1, poniedziałek, ul. Paderewskiego;
25.1, wtorek, ul. Wieniawskiego;
26.1, środa, ul. Karłowicza;
27.1, czwartek, ul. Noskowskiego;
28.1, piątek, ul. Różyckiego;
29.1, sobota, ul. Moniuszki.
24.1, poniedziałek, św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, wsp. obow.
25.1, wtorek, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
26.1, środa, wsp. obowiązkowe świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
28.1, piątek, wsp. ob. św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
W poniedziałek, 24.1 o g. 19.15, zapraszamy młodzież klas ósmych na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
W środę 2.2 po mszy św. wieczornej o g. 19-tej odbędzie się w naszej parafii pierwsze spotkanie synodalne. Synod, zapoczątkowany przez papieża Franciszka jest obecnie organizowany w każdej diecezji, na całym świecie. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy pragną włączyć się w prace synodu. Więcej informacji w gablotce i na stronie archidiecezji
Do nabycia są gazety: Niedziela, Nowe życie, Miłujcie się.