2. Niedziela Adwentu (5.12.2021 r.)

2. Niedziela Adwentu  (5.12.2021 r.)
  1. niedziela adwentu jest dniem pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zbieramy ofiary do puszek. Pamiętajmy też w modlitwie o katolikach żyjących w znacznie trudniejszych warunkach.
    Msze św. w niedziele o g. 7, 9, 10.30, 12 i 18. W powszednie dni o 7 i 18.
    Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca: po mszy św. południowej adoracja Najśw. Sakrament -kończymy ją koronką do Miłosierdzia Bożego o 15-tej
    Msze roratnie odprawiamy o g. 18-tej od poniedziałku do piątku. Zapraszamy dzieci z lampionami!
    Biuro parafialne czynne w środy i w piątki w godzinach 16.00-17.30.
    W poniedziałek (6.12) zapraszamy młodzież z klas ósmych do salki katechetycznej na godzinę 19.15 na przygotowanie do bierzmowania.
    6.12, poniedziałek, wspomnienie dowolne św. Mikołaja, biskupa;
    7.12, wtorek, wsp. obow. św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła;
    8.12, środa, uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny;
    Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie” ,”Miłujcie się!”.
    Można nabyć opłatki.
    Są jeszcze świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

Księża biskupi apelują do wiernych o rozpalenie “wyobraźni miłosierdzia” i włączenie się w pomoc emigrantom. W kościele rozłożone są ulotki, a więcej informacji można znaleźć na: rodzinybezgranic.pl