34. niedziela zwykła (21.11.2021 r.) Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

34. niedziela zwykła (21.11.2021)
                                                          Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Dzisiaj rozpoczynamy ostatni tydzień roku liturgicznego. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu.
Msze św. w niedziele o g. 7, 9, 10.30, 12 i 18. W powszednie dni o 7 i 18.
Biuro parafialne czynne w środy i piątki w godzinach 16.00-17.30.

22.11, poniedziałek, wspomnienie obow. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy;
24.11, środa, wspomnienie obow. świętych męczenników wietnamskich, Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.

W poniedziałek, 22.11 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w salce katechetycznej o g. 19.15.

Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie” ,”Wiadomości misyjne”.

Można nabywać świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

Księża biskupi apelują do wiernych o rozpalenie “wyobraźni miłosierdzia” i włączenie się w pomoc emigrantom. W kościele rozłożone są ulotki, a więcej informacji można znaleźć na: rodzinybezgranic.pl