31. niedziela zwykła (31.10.2021)

Msze św. w niedziele o g. 7, 9, 10.30, 12 i 18. W powszednie dni o 7 i 18.
Biuro parafialne czynne w środy i piątki w godzinach 16.00-17.30.
1.11, poniedziałek, uroczystość Wszystkich Świętych – msze święte o g. 7, 9, 12 i 18. Nie ma mszy św. dla dzieci o g. 10.30.
2.11, wtorek – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, msze św. o 7 i 18.
4.11, czwartek, wspomnienie obowiązkowe św. Karola Boromeusza, biskupa. Jest to zarazem pierwszy czwartek miesiąca i modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
W pierwszy piątek miesiąca (5.11) – spowiedź od g. 17.30, a po mszy św. wieczornej – litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W pierwszą sobotę miesiąca (6.11) odwiedzamy od. 9-tej osoby starsze i chore z Komunia świętą, a po mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie” ,”Miłujcie się!”.
Odnowiliśmy ławki przed wejściem do kościoła.
Można już nabywać świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy
Na ławkach są wyłożone kartki z “wypominkami”.
Księża biskupi apelują do wiernych o rozpalenie “wyobraźni miłosierdzia”
i włączenie się w pomoc emigrantom. W kościele rozłożone są ulotki, a więcej informacji można znaleźć na: rodzinybezgranic.pl
Serdecznie dziękujemy członkom rady parafialnej, a także innym osobom, które z własnej inicjatywy przyszły w sobotę z dziećmi posprzątać liście wokół kościoła.