Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa (27.12.2020 r.)

Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, święto, 27.12.2020 r.

28.12.1010, poniedziałek – święto świętych młodzianków, męczenników;

31.12.2020, czwartek – o 18-tej msza św. dziękczynna – krótkie podsumowanie minionego roku (od g. 19 – godzina policyjna!)

1.1.2021, piątek, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
Msze św. o g. 9, 10.30, 12, 18. Nie ma mszy św. o g. 7-mej.

2.1.2021, sobota, św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Jest to pierwsza sobota miesiąca – odwiedzamy z Najśw. Sakramentem te osoby chore, które nas zapraszają. Po wieczornej mszy św. w sobotę zmiana tajemnic żywego różańca.

W nadchodzącym czasie ze względu na pandemię nie będzie wizyty duszpasterskiej zwanej “kolędą” – będziemy zapraszać mieszkańców poszczególnych ulic na msze święte wieczorne.

Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”.

W pierwszych dniach grudnia została przeprowadzona przez wysokich urzędników Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej w naszej Parafii kontrola gospodarcza. Księża wizytatorzy zapoznali się z naszymi planami remontów i z finansami naszej Parafii. Uzyskaliśmy wysoką ocenę, co zawdzięczamy całej Wspólnocie Parafialnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którym leży na sercu dobro naszej Wspólnoty. Szczególne podziękowanie kierujemy do członków nowej Rady Parafialnej, którzy z dużym poświęceniem włączyli się w działania na rzecz całej naszej Wspólnoty.