Zamknięcie kościoła do Uroczystości Wszystkich Świętych (1.11) – otwarcie kościoła w Dzień Zaduszny (2.11)

Zawiadamiamy wszystkich Parafian, że przeprowadzone testy nie wykazały obecności koronawirusa ani u ani u księdza wikarego ani u księdza proboszcza. Niemniej ze względu na styczność księży z osobami mającymi koronawirusa- obaj księża muszą dokończyć kwarantannę. Dlatego nasz kościół -po konsultacji z biskupem- będzie zamknięty również w niedzielę,  1.11 (Uroczystość Wszystkich Świętych)

Od 02.11 (Dzień Zaduszny) kościół będzie otwarty. Msze Święte w tym dniu i w następnych o godzinie 7:00 i 18:00. W tym dniu i następnych szczególnie będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych (wypominki).

Przypominamy, że Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej wszystkim, którzy czują się zagrożeni pandemią. Dlatego -ze względu na dobro wiernych podjęliśmy tę trudną decyzję. Prosimy o modlitwę za całą naszą parafialną wspólnotę i za wszystkie ofiary pandemii i za personel medyczny. Szczęść Boże!