17. Tydzień Zwykły (28.7 – 3.8. 2019)

17. Tydzień Zwykły (28.7 – 3.8.2019)

W lipcu i w sierpniu w niedziele msze św. o g. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00.
W dni powszednie msza św. o g. 18.00 (nie ma mszy św. o g. 7-mej).
Biuro parafialne czynne jest w środy i w piątki, po mszy św. (ok. 18.30).

Do nabycia są gazety “Gość Niedzielny, “Niedziela”, “Miłujmy się”, “Tęcza” (dla dzieci). Są też 3 numery “Nowego życia” – z maja (o powołaniu), z czerwca (o Najświętszym Sercu Jezusa) i z lipca (o pielgrzymce). Można ten miesięcznik wziąć za darmo.
29.7, poniedziałek – św. Marty, wspomnienie obowiązkowe;
31.7, środa – św. Ignacego z Loyoli, kapłana, wspomnienie obowiązkowe;
1.8, czwartek św Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie obowiązkowe. Jest to zarazem pierwszy czwartek miesiąca
– modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne;
W pierwszy piątek miesiąca (2.8) spowiedź od g. 17.30, a po mszy św. – litania do Najśw. Serca Pana Jezusa;
W pierwszą sobotę (3.8) -zmiana tajemnic żywego różańca po mszy świętej. W tym miesiącu odwiedziny osób chorych – po indywidualnym ustaleniu z duszpasterzem.

We czwartek (2.8) rusza 39. Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
Można się zapisywać do grupy pielgrzymów duchowych – w zakrystii są znaczki i przewodniki duchowego pielgrzyma.