7 niedziela zwykła (24.2.2018)

1.   TYDZIEŃ ZWYKŁY (24.2.2019 – 2.3.2019)

Biuro parafialne czynne jest w środy i piątki od g. 16 do 17.30.

Do nabycia są gazety: Nowe Życie, Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujmy się.

Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki po mszach św. o g. 9-tej i 10.30.

Dziś, po mszy św. o g. 12-tej w naszej parafialnej kawiarence gościć będziemy uczestników wyjazdu turystycznego do krajów południowej Afryki. Będą filmy           i fotografie z katolickiej mszy św. w Vilanculo w Republice Mozambiku i z nabożeństwa w Malealea w Królestwie Lesotho.

We wtorek (26.2) zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania. Spotkanie o g. 19-tej w salce na plebanii.

W środę na mszę św. wieczorną zaprasza nasza Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Fiat”.

W tym tygodniu (1.3) przypada pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godziny 17.30, a po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.

W pierwszą sobotę miesiąca (2.3) od g. 9-tej odwiedzamy z Najświętszym Sakramentem osoby starsze i chore, a po mszy św. wieczornej – zmiana tajemnic Żywego Różańca.